500 TL üzeri kargo ücretsiz! İstanbul içi 750 TL üzeri aynı gün içerisinde teslimat.

Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılında kurulan De Noir Concept, mottolardan ilham alınan kişiselleştirilmiş ürünleriyle sizin ve sevdiklerinizin evine keyifli dokunuşlar sunan bir markadır.

De Noir Concept olarak hayatınızdaki özel anları kişiselleştirmek için yani evinizin bir parçası tam da ‘size özel’ olsun diye yola çıktık. Sıradan hediye tarzının dışına çıkan De Noir Concept mum koleksiyonu, mottolu tasarımların yanı sıra kurumsal hediye, isim ve alfabe yazmak gibi özel çözümler sunuyor. Günlük hayatınızda dekoratif bir obje olan De Noir Concept mumları, zaman zaman romantik anlara eşlik eden, aynı zamanda sevdiklerinize anlamlı bir mesaj göndermek için yepyeni alternatifler sunuyor. Ev hediyesi almakta zorlananlar, özel günlerde benzersiz bir armağan vermek isteyenler, romantik akşamlarda mum yakmayı sevenlere özel De Noir Concept mumları ile hem istediğiniz mesajı paylaşabilir, aynı zamanda ortamın havasını yoğun esansıyla değiştirebilirsiniz.

Mis kokulu De Noir Concept mumlarını dilerseniz sevgilinize, dilerseniz düğününüze gelen sevdiklerinize hediye edebilir ya da kendinizi şımartabilirsiniz…